Christofle champagnekylare
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTOFLE, champagnekylare, nysilver, art deco, Paris, Frankrike, med hänklar, dekor av ränder, med monogramdekor HL, märkt undertill 24426962, 21, höjd 19,5, diameter 18 cm
Åldersrelaterat slitage och bucklor förekommer
650901
2019-06-03