Max Walter Swanberg litografi
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walter 1972, 97/300, färglitografi, 41x50 cm
Kuntoraportti
650909
Päivämäärä:
2019-06-03