Bord på hjul nyrenässans

Bord på hjul nyrenässans
Bord på hjul nyrenässans
Bord på hjul nyrenässans
Bord på hjul nyrenässans
Bord på hjul nyrenässans
Bord på hjul nyrenässans
Bord på hjul nyrenässans
Bord på hjul nyrenässans
Bord på hjul nyrenässans
Bord på hjul nyrenässans

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD på hjul, 1870/80-tal, nyrenässans, svartmålad, höjd 76, 104x68 cm

Ytslitage

650920

2019-06-04