Victor Vasarely Färgserigrafi

Victor Vasarely Färgserigrafi
Victor Vasarely Färgserigrafi
Victor Vasarely Färgserigrafi
Victor Vasarely Färgserigrafi
Victor Vasarely Färgserigrafi
Victor Vasarely Färgserigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Vasarely 55/275, oramat blad, bladmått ca 80x78 cm,

650933

2019-06-03