Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVUR, England, 1800-tal, fodralet fanérat i mahogny, bemålad urtavla med otydliga märkningar, höjd ca 205 cm

lod, nyckel samt pendel saknas, renoverat och kompletterat, slitage

650943

2019-06-03