Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BREVSAMLING, ca 20 brev, lappar mm, daterade främst under 1700-talet, bland annat nämns Anders Jonson, Eric Cederhielm, Robert LIndber, Jonas Andersson
fläckar, skador defekter
650944
2019-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här