Samling brev 1600-1700-tal

Samling brev 1600-1700-tal
Samling brev 1600-1700-tal
Samling brev 1600-1700-tal
Samling brev 1600-1700-tal
Samling brev 1600-1700-tal
Samling brev 1600-1700-tal
Samling brev 1600-1700-tal
Samling brev 1600-1700-tal
Samling brev 1600-1700-tal
Samling brev 1600-1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVSAMLING, ca 20 brev, lappar mm, daterade främst under 1700-talet, bland annat nämns Anders Jonson, Eric Cederhielm, Robert LIndber, Jonas Andersson

fläckar, skador defekter

650944

2019-06-03