Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARVO LUIK (f. Estland 1949): ´´Impression III´´, signerad Arvo Luik, daterad 1989 a tergo, emalj på vitmetall, ca 30x59 cm
Smärre slitage
650951
2019-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här