Berndt Wennström litografi

Berndt Wennström litografi
Berndt Wennström litografi
Berndt Wennström litografi
Berndt Wennström litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), Cykelparet, signerad B Wennstöm, numrerad 37/190, färglitografi, bildmått ca 48x36 cm

650958

2019-06-05