Skåp 1700-tal gustavianskt

Skåp 1700-tal gustavianskt
Skåp 1700-tal gustavianskt
Skåp 1700-tal gustavianskt
Skåp 1700-tal gustavianskt
Skåp 1700-tal gustavianskt
Skåp 1700-tal gustavianskt
Skåp 1700-tal gustavianskt
Skåp 1700-tal gustavianskt
Skåp 1700-tal gustavianskt
Skåp 1700-tal gustavianskt

Klubbat för:

5 400 SEK

4 000 SEK

SKÅP, 1700-talets slut, gustavianskt, ek, 2 delat, inredd med hyllplan, tallrikshylla, underdel med lådor, dekor i form av romber, höjd 196, 113x44 cm, nyckel finns

Nyckel finns

650960

2019-06-04