Skeppsmodell 1900-tal,

Skeppsmodell 1900-tal,
Skeppsmodell 1900-tal,
Skeppsmodell 1900-tal,
Skeppsmodell 1900-tal,
Skeppsmodell 1900-tal,
Skeppsmodell 1900-tal,
Skeppsmodell 1900-tal,
Skeppsmodell 1900-tal,

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

SKEPPSMODELL,"Activ", 1900-tal, 2-mastad, bemålat trä, höjd ca 40, längd 53 cm

Skador

650965

2019-06-04