Skeppsmodeller 4 st 1900-tal

Skeppsmodeller 4 st 1900-tal
Skeppsmodeller 4 st 1900-tal
Skeppsmodeller 4 st 1900-tal
Skeppsmodeller 4 st 1900-tal
Skeppsmodeller 4 st 1900-tal
Skeppsmodeller 4 st 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSMODELLER, 4 st, 1900-tal, i montrar, bemålat trä, höjd ca 10-21, längd 18-31 ink monter

Slitage

650969

2019-06-04