Stallykta

Stallykta
Stallykta
Stallykta
Stallykta
Stallykta
Stallykta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYKTA, allmoge, 1800-talets första hälft, glas o trä, höjd 31, 17x17 cm

Smärre skador, delvis kompletterat glas

650971

2019-06-04