Jonas Torstensson brödkorg
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JONAS TORSTENSSON, "Wretman", brödkorg, nysilver, tillverkad 1996 på Gense i Eskilstuna som gåva till Tore Wretman på hans 80-årsdag från tidningen Gourmet, undertill signerad JT och med dedikation, höjd 24 cm, medföljer äldre insats av nysilver
PROVENIENS: Tore Wretman
650991
2019-09-29