Matsalsbord 1800-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSBORD, omkring 1800-talets mitt, alm, 12 svarvade ben på hjultrissor i mässing, höjd 76, 120x120-360 cm med 5 iläggsskivor, dock medföljer endast 1, i obehandlad furu
Åldersrelaterat slitage, märken, repor, fläckar
650996
2019-06-04