Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
500 SEK
BREVPRESS, marmor, 1900-tal, rektangulär form med dekor av tryckt kulformation, höjd 9, längd 28, bredd 18 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Slitage
650998
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här