Brevpress av marmor

Brevpress av marmor
Brevpress av marmor
Brevpress av marmor
Brevpress av marmor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

500 SEK

BREVPRESS, marmor, 1900-tal, rektangulär form med dekor av tryckt kulformation, höjd 9, längd 28, bredd 18 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Slitage

650998

2019-09-29