Karott med lock omkring år 1900

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAROTT MED LOCK, pläter, Storbritannien, omkring 1900, handtag av trä och pläter, längd 32 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Smärre slitage

651005

2019-09-29