Salongsmöbel i rokokstil

Salongsmöbel i rokokstil
Salongsmöbel i rokokstil
Salongsmöbel i rokokstil
Salongsmöbel i rokokstil
Salongsmöbel i rokokstil
Salongsmöbel i rokokstil
Salongsmöbel i rokokstil
Salongsmöbel i rokokstil
Salongsmöbel i rokokstil
Salongsmöbel i rokokstil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, rokokstil, rikt skuren dekor i valnöt, grön textilklädsel, sitthöjd ca 40 cm

En stol med stötskada, bruksslitage

651006

2019-06-04