Titus Wikström oljemålning

Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

TITUS WIKSTRÖM (1887-1979): H.M.S Isbrytare "Thor", signerad och daterad 1969, olja på duk, ca 45x75 cm

651015

2019-06-04