Paul Gauguin färgträsnitt

Paul Gauguin färgträsnitt
Paul Gauguin färgträsnitt
Paul Gauguin färgträsnitt
Paul Gauguin färgträsnitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL RENÈ GAUGUIN (1911-76): Flicka med huckle och fläta, signerad och daterad 1962, 74/260, färgträsnitt, bildmått ca 69x41 cm

651029

2019-06-08