Titus Wikström oljemålning

Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TITUS WIKSTRÖM (1887-1979): Fullrigare, signerad och daterad 1968, olja på duk, ca 50x73 cm

651031

2019-06-04