Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BROR HJORTH, Bror (1894-1968): Albert Schweitzer, signerad och daterad Bror Hjorth 1960, 18/85, träsnitt, bildmått ca 54x42 cm
651044
2019-06-07