Skål på fot i silver 1800-tal

Skål på fot i silver 1800-tal
Skål på fot i silver 1800-tal
Skål på fot i silver 1800-tal
Skål på fot i silver 1800-tal
Skål på fot i silver 1800-tal
Skål på fot i silver 1800-tal
Skål på fot i silver 1800-tal
Skål på fot i silver 1800-tal
Skål på fot i silver 1800-tal
Skål på fot i silver 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL på fot, sterlingsilver, 1800-talets slut, London, England, höjd 12, längd inkl. hänklar 35 cm, vikt ca 758 g

Något sned

651049

2019-06-04