Fåtöljer Hans J Wegner
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANS J. WEGNER, fåtöljer, 1 par, Getama, Danmark, modell GE-375, formgivningsår 1969, ek, lösa sitt- och ryggkuddar, lösa nackkuddar, brännmärkta GETAMA GESTED DENMARK DESIGN HANS J.WEGNER, 2 lösa karmar medföljer
Klädsel med slitage och skador, enstaka sadelgjord (1 rem på vardera stol) saknas
651051
2019-06-04