Fåtöljer Hans J Wegner

Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner
Fåtöljer Hans J Wegner

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS J. WEGNER, fåtöljer, 1 par, Getama, Danmark, modell GE-375, formgivningsår 1969, ek, lösa sitt- och ryggkuddar, lösa nackkuddar, brännmärkta GETAMA GESTED DENMARK DESIGN HANS J.WEGNER, 2 lösa karmar medföljer

Klädsel med slitage och skador, enstaka sadelgjord (1 rem på vardera stol) saknas

651051

2019-06-04