Cocktail servis av Göran Hongell
Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
700 EUR
GÖRAN HONGELL, cocktail servis, 8 delar, karaff, 6 glas och bricka, Karhula 1930-tal, Finland, slipat blått kristallglas, karaffens höjd 25,5 cm, glasens höjd 9,7 cm, brickans diameter 29 cm
Kalkavlagring och enstaka små nagg
651054
2019-06-11