Mårten Andersson färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Fabeldjur, signerad Mårten A, 18/600, färglitografi, ca 56X67 cm

Trasigt glas i ena hörnet, fuktskadad passepartout, något gulnat blad med mindre missfärgningar

651067

2019-06-03