Roland Svensson Pelarsommar

Roland Svensson Pelarsommar
Roland Svensson Pelarsommar

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", 1976, signerad roland S, 125/250, färglitografi, bildmått ca 32x43 cm

HISTORIK: Motivet utgavs även som frimärke

Läs mer

651076

2019-08-20