Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", 1981, signerad roland S, 304/350, färglitografi, bildmått ca 27x54 cm

Läs mer

651082

2019-08-20