4 spetsglas 1700-tal

4 spetsglas 1700-tal
4 spetsglas 1700-tal
4 spetsglas 1700-tal
4 spetsglas 1700-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPETSGLAS, 4 st., 1700-tal, samtliga med dekor av luft i benet, ett glas med handmålad förgylld kant, ett glas med graverad dekor av lejon undertill, höjd ca 14-18 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

651083

2019-09-29