Rokokostilstolar

Rokokostilstolar
Rokokostilstolar
Rokokostilstolar
Rokokostilstolar
Rokokostilstolar
Rokokostilstolar
Rokokostilstolar
Rokokostilstolar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 5 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mörkbetsad ek, stoppade textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, textilen med fläckar

651091

2019-06-03