Rokokostilstolar
2019-06-03
651091
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 5 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mörkbetsad ek, stoppade textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, textilen med fläckar