Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vaxholms kastell", signerad roland S, 35/360, färglitografi, bildmått ca 38x56 cm

Läs mer

651094

2019-08-20