Kökssoffa sengustaviansk

Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk
Kökssoffa sengustaviansk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÖKSSOFFA, sengustaviansk, 1800-talets början, gråmålad med skuren dekor och med förvaring under lock, sitthöjd ca 50 cm, 180x57 cm

Rottingen är trasig, spår av tidigare trämaskangrepp, renoverad, kompletterad, lagningar, senare målning, åldersrelaterat slitage

651096

2019-06-03