Roland Svensson
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt Gillöga", signerad roland S, 34/360, färglitografi, bildmått ca 33x52,5 cm, metallbricka på ram SSS (Kungliga Svenska Segelsällskapet)
Läs mer
651106
2019-08-20