Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt Gillöga", signerad roland S, 34/360, färglitografi, bildmått ca 33x52,5 cm, metallbricka på ram SSS (Kungliga Svenska Segelsällskapet)

Läs mer

651106

2019-08-20