Skrivboprdstol Danmark

Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark
Skrivboprdstol Danmark

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSTOL, 1900-talets andra hälft, brunt skinn, Labofa, Danmark, hjulförsedd, ställbar

Slitage

651110

2019-06-04