Carl Gunne oljemålning

Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GUNNE (1893-1979): Kustbild, signerad Gunne, olja på duk, ca 33x55 cm

651116

2019-06-07