Jaeger-LeCoultre damarmbandsur i 18 k
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, damur, 18 k guld, 1980/90-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 140.080.1, serienr. 1574509, fixoflexarmband, diameter 23,5 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, smutsig
651124
2019-06-04