Jaeger-LeCoultre damarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, damur, 18 k guld, 1980/90-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 140.080.1, serienr. 1574509, fixoflexarmband, diameter 23,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, smutsig

651124

2019-06-04