Roland Svensson
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad roland S., färglitografi, 35x27 cm
Läs mer
Gulnader efter passepartout, med dedikation
651129
2019-08-20