Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad roland S., färglitografi, 35x27 cm

Läs mer

Gulnader efter passepartout, med dedikation

651129

2019-08-20