Wiwen Nilsson collier med hänge

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WIWEN NILSSON, collier med hänge, sterlingsilver, trappslipad bergkristall, Lund 1942, höjd inkl. öglor 3,5 cm, collier stämplad Lund 1941, längd 60 cm, total vikt ca 45,5 g, bergkristallens mått 28x19 mm

Bergkristall med smärre nagg

651133

2019-06-05