Wiwen Nilsson collier med hänge
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
WIWEN NILSSON, collier med hänge, sterlingsilver, trappslipad bergkristall, Lund 1942, höjd inkl. öglor 3,5 cm, collier stämplad Lund 1941, längd 60 cm, total vikt ca 45,5 g, bergkristallens mått 28x19 mm
Bergkristall med smärre nagg
651133
2019-06-05