Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsbodar från Fredals skärgård", signerad roland S, 235/350, färglitografi, bildmått ca 27x40,5 cm

Läs mer

651137

2019-08-20