Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Jägarna" (Säljägarna, "The Hunters"), signerad och daterad roland S 71, färglitografi, bildmått ca 24x40 cm

Läs mer

651141

2019-08-20