Tillbaka till katalog

Leonidas 1960-tal

Leonidas 1960-tal
Leonidas 1960-tal
Leonidas 1960-tal
Leonidas 1960-tal
Leonidas 1960-tal
Leonidas 1960-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Beskrivning

LEONIDAS, reseväckarur, 1960-tal, gulddoublé, manuell, plexiglas, alarm, boettnr. 35-407, höjd uppfälld 49 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

651142

Datum:

2019-06-04