Roland Svensson
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarmorgon", signerad och daterad roland S. mars 92, provtryck, färgoffset, bladmått ca 26x20 cm
Läs mer
Med dedikation
651145
2019-08-20