Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarmorgon", signerad och daterad roland S. mars 92, provtryck, färgoffset, bladmått ca 26x20 cm

Läs mer

Med dedikation

651145

2019-08-20