Klubbat för:
2 800 EUR
Utropspris
2 800 EUR
VÄINÖ HÄMÄLÄINEN (1876-1940) "Ödemark", signerad samt daterad 1918, olja på duk, 98x72 cm
651205
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här