Väinö Hämäläinen oljemålning

Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning

Såld för:

2 800 EUR

Utropspris

2 800 EUR

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN (1876-1940) "Ödemark", signerad samt daterad 1918, olja på duk, 98x72 cm

651205

2019-12-04