Eemu Myntti akvarell

Eemu Myntti akvarell
Eemu Myntti akvarell
Eemu Myntti akvarell
Eemu Myntti akvarell
Eemu Myntti akvarell
Eemu Myntti akvarell
Eemu Myntti akvarell
Eemu Myntti akvarell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 EUR

EEMU MYNTTI (1890-1943) Landskap från Cagnes (1921), signerad, akvarell, 38x27 cm

651206

2019-12-04