Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 EUR
PEKKA HALONEN (1865-1933) Sittande pojke, signerad, olja på duk, 51x43 cm
Utställning: Kervo konstmuseum 8.6-18.8 1996
651208
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här