Pekka Halonen oljemålning

Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning
Pekka Halonen oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 EUR

PEKKA HALONEN (1865-1933) Sittande pojke, signerad, olja på duk, 51x43 cm

Utställning: Kervo konstmuseum 8.6-18.8 1996

651208

2019-12-04