Klubbat för:
Osåld
Utropspris
400 EUR
HOLLÄNDSK SKOLA, 1800-tal, David Teniers efterföljd, i värdshuset, olja på pannå, 37x30 cm
651209
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här