Holländsk skola David Teniers efterföljd 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

HOLLÄNDSK SKOLA, 1800-tal, David Teniers efterföljd, i värdshuset, olja på pannå, 37x30 cm

651209

2019-12-04