Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 EUR
VÄGGPENDYL, rokokostil, märkt Leroy Paris, Frankrike, 1860-tal, förgylld brons, höjd 61 cm, bredd 35 cm.
Ej funktionstestad.
651210
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här