Fransk väggpendyl i förgylld brons

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 EUR

VÄGGPENDYL, rokokostil, märkt Leroy Paris, Frankrike, 1860-tal, förgylld brons, höjd 61 cm, bredd 35 cm.

Ej funktionstestad.

651210

2019-12-04